Service Navigation

 

O nas

W roku 1946, w Niemczech, w mieście Rinteln nad rzeką Weser (Dolna Saksonia) powstała nasza pierwsza cementownia. Jesteśmy przedsiębiorstwem z tradycją rodzinną, prowadzonym już w trzeciej generacji.
Do dzisiaj siedziba firmy znajduje się w Rinteln. WESER Bauelemente Werk GmbH wraz ze swoją marką WESER jest już od dziesiątek lat obecna i znana na niemieckim rynku materiałów budowlanych. Razem z naszymi filiami we Francji i Hiszpanii zaopatrujemy w nasze produkty rynek Europy Zachodniej.

Nasza działalność eksportowa rozciąga się na Austrię, Belgię, Luxemburg, Włochy, Szwajcarię oraz Wielką Brytanię. Wraz z przedsiębiorstwami należącymi do naszej grupy zatrudniamy dzisiaj około 460 pracowników.

Dzięki ciągłemu ulepszaniu naszych „klasyków” oraz stale wprowadzanym innowacjom w produkcji nowych artykułów, marka WESER utrzymuje wiodącą pozycję specjalisty w wielu niszach rynkowych.
Zbyt i logistyka WESER jest zorganizowana na terenie całych Niemiec. Sprzedaż produktów do punktów handlowych odbywa się poprzez dostawy bezpośrednie, za pośrednictwem magazynu centralnego lub poprzez odbiór z magazynu regionalnego.

WESER®-Wyroby z betonu

  • Wysokiej jakości wyroby z betonu: systemy ogrodzeniowe, daszki na mury i czapy filarowe, systemy balustradowe, słupki, płyty tarasowe i ogrodowe, kamienie ornamentowe i obrzeża basenowe z betonu „dla domu i ogrodu”. Produkty te są z reguły montowane i wstawiane przez pracowników firmy DIY lub firmy GaLa. Sprzedaż tych produktów odbywa się na terenie całych Niemiec za pośrednictwem hurtowni budowlanych. Specjalistyczny serwis projektowy CAD, uwzględniający indywidualne potrzeby klienta, jest dostępny bezpłatnie w punktach sprzedaży materiałów budowlanych.

Main Navigation

 
 
 • Stopka redakcyjna  • Ogólne warunki sprzedaży